SKU: M17-PNL35961.5
Dimension 35" Wide | 96" Height | 1.5" Depth
Gris Nube Matte - Finished Panel 1.5” Thick - 96 Inch Height x 35 Inch Width x 1.5 Inch Depth - M17-PNL35961.5