SKU: M16-BDD25.25X351.5
Dimension 25" Wide | 35" Height | 1.5" Depth
Gris Plomo Matte - Finished End Panel 1.5” Thick - 35 Inch Height x 25 Inch Width x 1.5 Inch Depth - M16-BDD25.25X351.5