SKU: M16-WDD13421.5
Dimension 13" Wide | 42" Height | 1.5" Depth
Gris Plomo Matte - Finished End Panel 1.5” Thick - 42 Inch Height x 13 Inch Width x 1.5 Inch Depth - M16-WDD13421.5