SKU: M16-PNL35481.5
Dimension 35" Wide | 49.375" Height | 1.5" Depth
Gris Plomo Matte - Finished End Panel 1.5” Thick - 49.37 Inch Height x 35 Inch Width x 1.5 Inch Depth - M16-PNL35481.5