SKU: M16-PNL35961.5
Dimension 35" Wide | 96" Height | 1.5" Depth
Gris Plomo Matte - Finished Panel 1.5” Thick - 96 Inch Height x 35 Inch Width x 1.5 Inch Depth - M16-PNL35961.5