SKU: M08-PNL25351.5
Dimension 25" Wide | 35" Height | 1.5" Depth
Indigo Blue Gloss - Finished End Panel 1.5” Thick - 35 Inch Height x 25 Inch Width x 1.5 Inch Depth - M08-PNL25351.5