SKU: M08-WDD13541.5
Dimension 13" Wide | 54" Height | 1.5" Depth
Indigo Blue Gloss - Finished End Panel 1.5” Thick - 54 Inch Height x 13 Inch Width x 1.5 Inch Depth - M08-WDD13541.5