SKU: M07-WDD13421.5
Dimension 13" Wide | 42" Height | 1.5" Depth
Lakeland Oak 03 Textured - Finished End Panel 1.5” Thick - 42 Inch Height x 13 Inch Width x 1.5 Inch Depth - M07-WDD13421.5