SKU: M02-WDD13601.5
Dimension 13" Wide | 60" Height | 1.5" Depth
Olmo Textured - Finished End Panel 1.5” Thick - 60 Inch Height x 13 Inch Width x 1.5 Inch Depth - M02-WDD13601.5