SKU: 3KP-RGSRH36-DW
ZLINE 36 in. Kitchen Package with DuraSnow Stainless Steel Gas Range, Ducted Range Hood and Dishwasher (3KP-RGSRH36-DW)
Shipping calculated at checkout.
ZLINE 36 in. Kitchen Package with DuraSnow Stainless Steel Gas Range, Ducted Range Hood and Dishwasher (3KP-RGSRH36-DW) is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Shop the ZLINE 3-Piece Appliance Package. Completely elevate your kitchen with the ultimate ZLINE kitchen appliance package - featuring the ZLINE 30" Dual Fuel Range, 24" Dishwasher & Over-the-Range Microwave. Save more when you purchase as a package and leave more in the budget for your dream home.