SKU: MWDZ-30-CB
ZLINE Autograph Edition 30 in. 1.2 cu. ft. Built-In Microwave Drawer in Stainless Steel with Champagne Bronze Accents (MWDZ-30-CB)
Shipping calculated at checkout.
ZLINE Autograph Edition 30 in. 1.2 cu. ft. Built-In Microwave Drawer in Stainless Steel with Champagne Bronze Accents (MWDZ-30-CB) is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Luxury isn’t meant to be desired - it’s meant to be attainable. Inspired by Lake Tahoe, USA, the ZLINE Autograph Edition 30" 1.2 cu. ft. Built-In Microwave Drawer in Stainless Steel with Champagne Bronze Accents (MWDZ-30-CB) provides a professional culinary experience by pairing unmatched performance with timeless style. Achieve ZLINE Attainable Luxury® excellence with innovative features designed to enhance your kitchen’s capability.
This product contains many unique features such as:
  • 1.2 cu. ft. Capacity - A large cooking area will easily fit your items, such as coffee mugs up to 7 in. tall and dishes up to 16 x 16 in.