SKU: MWOZ-30-SS-CB
ZLINE Autograph Edition 30 in. 1.6 cu ft. Built-in Convection Microwave Oven in Satin Stainless Steel and Champagne Bronze Accents (MWOZ-30-SS-CB)
Shipping calculated at checkout.
ZLINE Autograph Edition 30 in. 1.6 cu ft. Built-in Convection Microwave Oven in Satin Stainless Steel and Champagne Bronze Accents (MWOZ-30-SS-CB) is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Luxury isn’t meant to be left desired—it’s meant to be attainable. The ZLINE Autograph Edition 30 in. 1.6 cu ft. Built-in Convection Microwave Oven in Satin Stainless Steel and Champagne Bronze Accents (MWOZ-30-SS-CB) provides a professional culinary experience by pairing everyday convenience with a timeless style. Achieve ZLINE Attainable Luxury® excellence with unrivaled performance designed to enhance your kitchen’s capability.
This product contains many unique features such as:
  • LCD Display - Enjoy an easy-to-use crystal clear LCD display and timer
  • 1.6 cu. ft. Capacity - A large cooking area will easily fit your items, such as coffee mugs up to 7 in. tall and dishes up to 16 x 16 in.