SKU: RSMZ-W-36-CB
ZLINE Autograph Edition 36 in. 28.9 cu. ft. Standard-Depth French Door External Water Dispenser Refrigerator with Dual Ice Maker in Fingerprint-Resistant Stainless Steel and Champagne Bronze Traditional Handles (RSMZ-W-36-CB)
Shipping calculated at checkout.
ZLINE Autograph Edition 36 in. 28.9 cu. ft. Standard-Depth French Door External Water Dispenser Refrigerator with Dual Ice Maker in Fingerprint-Resistant Stainless Steel and Champagne Bronze Traditional Handles (RSMZ-W-36-CB) is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Luxury isn’t meant to be desired — it’s meant to be attainable. The ZLINE Autograph Edition 36 in. 28.9 cu. ft. Standard-Depth French Door External Water Dispenser Refrigerator with Dual Ice Maker in Fingerprint-Resistant Stainless Steel and Champagne Bronze Traditional Handles (RSMZ-W-36-CB) features a state-of-the-art cooling system, a professional built-in water and ice dispenser, and an expansive interior designed to store more items than ever before. With an elevated level of luxurious design, ZLINE Autograph Edition Standard-Depth Refrigerators are masterfully crafted to preserve more space for what matters.
This product contains many unique features such as:
  • External Water and Ice Dispenser - Deliver fresh filtered water and crushed or cubed ice from a sleek in-door dispenser that fits containers up to 10 in. tall
  • 8 LED Lights - Fully illuminate your appliance with 5 bright built-in LED lights in the refrigerator, 1 in the freezer, and 2 more in the water and ice dispenser