SKU: RASZ-SN-60-CB
ZLINE Autograph Edition 60 in. 7.4 cu. ft. Legacy Dual Fuel Range with 9 Burner Gas Cooktop and 2 Electric Convection Ovens in Satin Stainless Steel and Champagne Bronze Accents (RASZ-SN-60-CB)
Shipping calculated at checkout.
ZLINE Autograph Edition 60 in. 7.4 cu. ft. Legacy Dual Fuel Range with 9 Burner Gas Cooktop and 2 Electric Convection Ovens in Satin Stainless Steel and Champagne Bronze Accents (RASZ-SN-60-CB) is backordered and will ship as soon as it is back in stock.
Luxury isn’t meant to be left desired — it’s meant to be attainable. The ZLINE Autograph Edition 60 in. 7.4 cu. ft. Legacy Dual Fuel Range with 9 Burner Gas Cooktop and 2 Electric Convection Ovens in Satin Stainless Steel and Champagne Bronze Accents (RASZ-SN-60-CB) pairs a powerful gas cooktop with 9 Italian-crafted burners, dual electric convection ovens with Landscape window designs, and elegant champagne bronze knobs and handles. With innovative features designed to enhance your kitchen’s capability, ZLINE Legacy Dual Fuel Ranges provide a professional culinary experience by pairing unmatched performance with timeless style.
This product contains many unique features such as:
  • Large Oven Capacity - A dual oven capacity of 7.4 cu. ft fits pans up to 27 in. or 15 in. wide for maximum space and convenience with everyday cooking