SKU: 5KPR-RTBRH36-AWDDWV
ZLINE Kitchen Package with Refrigeration, 36 in. Black Stainless Steel Gas Range, 36 in. Convertible Vent Range Hood, 30 in. Double Wall Oven, and 24 in. Tall Tub Dishwasher (5KPR-RTBRH36-AWDDWV)
Shipping calculated at checkout.
ZLINE Kitchen Package with Refrigeration, 36 in. Black Stainless Steel Gas Range, 36 in. Convertible Vent Range Hood, 30 in. Double Wall Oven, and 24 in. Tall Tub Dishwasher (5KPR-RTBRH36-AWDDWV) is backordered and will ship as soon as it is back in stock.